Парафія святого Антонія в Южноукраїнську святкує свою престольну урочистість

Святий Антоній є покровителем парафії в місті Южноукраїнську. Він жив в 13 сторіччі в Португалії і Італії. Був знаменитий завдяки численним чудесам, його культ поширився по всьому світу. В багатьох країнах, в тому числі, в Україні, Росії та Білорусі існують присвячені йому храми. Також і парафія в місті Южноукраїнську названа його іменем, тому що вірує в його чудодійну силу.
Парафія святого Антонія з Падуї в Южноукраїнську святкувала свою престольну урочистість, яка була організована разом з польським товариством «Полонія» 13 червня 2014 року. Саме йому парафія завдячує своє заснування. Парафія існує з 1995 року і за цей період отримала від місцевої влади земельну ділянку під будівництво храму. Саме на території цієї земельної ділянки відбувалися урочистості. Свято відвідали багато гостей, серед них Його Преосвященство Отець-Єпископ Броніслав Бернацький, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Южноукраїнської міської ради Ярослава Нікітіна, представники духовенства римсько-католицької церкви:
· о. Генрих Яворський, декан Миколаєвського деканату;
· о. Християн Островський, декан Кіровоградського деканату;
· о. Павел Вєжхонь, віце-декан Херсонського деканату;
· о. Владислав Пєтшик, настоятель з м. Первомайська;
· о. Юзеф Павлюк, настоятель з м. Одеси;
· о. Казимир Войцяль, настоятель з м. Очакова;
· о. Віктор Погребний, колишній настоятель м. Южноукраїнська;
· диякон Артем Петренко;
· монахині і парафіяни сусідніх парафій.

Після Святої Меси парафіяни запросили гостей і представників влади на фестиваль польської кухні, який проходив під національні танці та співи.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »