РОЗПОЧАВСЯ НОВИЙ НАВЧАЛЬНО- КАТЕХЕТИЧНИЙ РІК В НЕДІЛЬНІЙ ШКОЛІ

             6 жовтня 2018 року «Центр милосердя» гостинно відкрив свої двері для дітей міста Южноукраїнська. В недільній школі розпочалися уроки з основ християнства та вивчення польської мови.     

               Настоятель парафії Святого Антонія з  Падуї отець Кароль та отець диякон Даніель провели молебень про благословення дітей молодшої та старшої груп перед початком навчання.                                                                                                                                   «Всемилостивий і премудрий Боже, вислухай наші прохання, які ми з глибокою вірою і довірою підносимо до Тебе через найкращого Учителя Ісуса Христа, нашого Господа, який Живе і Царює з Тобою в Єдності Святого Духа. Нехай Всемогутній Бог благословить учнів і провадить їх у новому навчальному році так, щоб вони пізнали Його Мудрість і старанним навчанням добре готувалися до виконання свого життєвого покликання.»   

                 Після знайомства та проведення вступних занять діти та вчителі продовжили спілкування за чашкою гарячого чаю та смачних солодощів.

Translate »